Proteklog je vikenda u organizaciji KSRG GAZELA održan  3. Međunarodni turnir ritmičke gimnastike u grupnim vježbama "ADRIA CHALLENGE 2024".

Natjecanje je zajedno s trenerima i sucima okupilo 350 učesnika. Osim klubova iz Hrvatske, na turniru su prisustvovali i klubovi iz Slovenije te Bosne i Hercegovine. Dobrodošlicu na turnir te uspješno natjecanje poželjela je i pročelnica upravnog odjela za društvene djelatnosti, mladih i sporta - Ivana Sokolov.

Za KSRG Gazela nastupilo je 40 natjecateljica grupnog programa koje su se predstavile kroz 8 grupnih vježbi.

U apsolutnom grupnom programu zavidno 1. mjesto osvojile su mlađe kadetkinje Niki Ivetić, Jana Kancijanić, Vita Ferlin, Lucia Peršić, Petra Milohanović, Lucija Damjanović i Tia Grbac.

U nastavku donosimo rezultate natjecateljica iz slobodnog grupnog programa.

Najmlađe natjecateljice Greta Ćus, Ena Vekić, Rija Šijan Vijatović, Ena Vekić i Greta Benazić zauzele su 3. mjesto.

Kadetkinje Lena Pušar, Lana Zagoranski, Katja Ostojin, Karla Jugovac i Lejla Halilović zauzele su 4. mjesto. U istoj kategoriji 8. mjesto pripalo je Teni Čizmarević, Niki Kalanj, Nicol Kalanj i Korini Brkić dok su Ela Orbanić, Ivona Paćelat, Agata ferlin, Matea Duno Milešić i Erin Šobot bile 12.

Uspješne su bile i juniorke osvojivši 1. mjesto i to u sastavu Lana Miletić, Ana Polčić, Sara Fabris i Dora Galić.

Seniorke Korina Benčić, Ann Martinović, Martina Brgić, Katarina Lena Ilić i Stefani Marić zauzele su 6. mjesto.

U trio sastavu 2. mjesto osvojile su Ema Lovrić, Vita Kalagac i Aurora Volterani.

Iznenađenje natjecanja bili su i naši zlatni super tateMarijan Kancijanić, Matija Ivetić, Nino Grbac, Ivan Paćelat, Zlatko Lovrić, Paul Uršić, Igor Lalović, Miroslav Šupuković, Zoran Prokić i Denis Orbanić.