Na međunarodnom 'TATRA KUP 2019.' u boćanju za osobe s invaliditetom Davor Komar i Melisa Osmanović, kao članovi Hrvatske boćarske uz sedam europskih zemalja nastupili su u Slovačkom gradu Liptovsky Jan, od 13.-17. lipnja 2019. godine.

Davor i Melisa su igrajući u paru osvojili srebro, 2. mjesto, upisavši sve tri pobjede u skupini, dok je u finalu bolji bio slovačko-britanski par Thompson-Andrejčik, slavivši sa 5:3. Pojedinačno je član Kluba Davor Komar 'izašao' sa svim pobjedama, dok je četvrtini finala bio je bolji od Poljaka Walcyzka i slavio sa 11:1, a u polufinalu slavio pobjedom od 6:2 nad Čehom Kasoom.

U finalu Komara je čekao trenutni svjetski prvak u paru, Slovak, Samuel Andrejčik, koji je rezultatom 6:2 osvojio 1. mjesto.

Davor Komar je na 'TATRA KUP-u' nastupio kao nositelj prve skupine, kao najbolje rangirani igrač prvenstva, odnosno 6. igrač svijeta, dok su Davor i Melisa trenutno na 12. mjestu u svijetu kao par.