Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici, održala se protekle subote u Poreču u sportskoj dvorani Žatika. U organizaciji KRSG Poreč i Hrvatskog gimnastičkog saveza na natjecanju je sudjelovalo 11 hrvatskih klubova iz četiri Hrvatske regije (sjever, jug, istok i zapad). Gimnastičarke pulske Gazele nastupile su u pet kategorija: mini, mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke.

Seniorka Zoja Špada za sam kraj sezone osvojila broncu, dok su u istoj kategoriji nastupili i Filipa Pušić (5.mjesto) i Nicole Bakša (9.mjesto).

U kategoriji juniorki Nikolina Brnos zauzela 7.mjesto , dok je Iva Tepšić zauzela 9. mjesto. U kategoriji kadetkinja Kely Delić zauzela je 18.mjesto, dok je Tia Lopac u istoj kategoriji zauzela 22.mjesto. U kategoriji mlađih kadetkinja Isabella Mržljak zauzela je 19. mjesto.

U najmanjoj mini kategoriji nastupile u tri gazele Miriam Terlević (8.mjesto), Lena Pušar (15.mjesto) i Anka Oros (18.mjesto).